Форум зеленого туризму

Форум зелений туризм
Головна сторінка форуму

Форум сайту КАТАЛОГ САДИБ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ

Каталог садиб зеленого туризму
Головна сторінка сайту
Будь ласка або Зареєструйтесь для створення повідомлень та тем.

Чинні правила форуму

  1. Загальні положення

 

1.1 Правила форуму. (далі "Правила") обов"язкові для всіх учасників.

1.2 Дані правила діють по всьому форуму.

1.3 Правила вводяться для створення комфортної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, не реєструйтесь на цьому форумі.

1.4 Правила вступають в дію з моменту їх публікації.

1.5 Адміністрація форуму залишає за собою право змінювати і доповнювати правила.

1.6 Незнання Правил не звільняє від відповідальності!

1.7 Якщо виникла ситуаця, що не відповідає ні одному з наведених Правил, рекомендується діяти відповідно до загальноприйнятих норм поведінки і моралі в суспільстві, при цьому адміністрація може діяти на свій розсуд, якщо це не суперечить перерахованому.

1.8 У випадках недотримання Правил учасниками, адміністрація має право піддати повідомлення порушника цензурі або зовсім їх видалити, а до самого порушника застосувати міри застережного заходу.

1.9 Адміністратори і модератори форуму (далі «Адміністрація») стежать за виконанням Правил, і мають право карати тих, хто їх порушує.

 

  1. Реєстрація користувачів (учасників) форуму

 

2.1 Реєструючись в форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила. Якщо Вас не влаштовують дані правила, утримайтесь від участі в даному форумі.

2.2 Для реєстрації на форумі користувач повинен надати діючу адресу електронної пошти (e-mail). На неї будуть надіслані інструкції по активації облікового запису, а також висилатимуться повідомлення від адміністрації. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.

2.3 Вибір імені користувача (логін, нік, nickname) є Вашим виключним правом. Адміністрація залишає за собою право прийняти дії з блокування логіну користувача, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні, етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму.

2.4 Забороняється використовувати в якості логіну адреси Інтернет-ресурсів, це буде прирівняне до небажаної реклами, спаму.

2.5 Забороняється реєструвати логіни, що містять нецензурні вирази (включаючи символи-замінники), а також такі, які можуть образити інших учасників форуму.

2.6 Забороняється реєструвати логіни, читання яких може бути ускладнене. Наприклад: такі, що складаються з одних цифр, або одних тільки голосних літер, або одних тільки приголосних, або чергування великих та малих літер.

2.7 Забороняється реєструвати логіни з метою перешкодити використанню їх іншими потенційними користувачами.

2.8 Забороняється використовувати аватари, що містять непристойні зображення, а також зображення, які можуть бути образливими для інших учасників форуму.

2.9 Забороняється використання в підписі картинки, стрічки новин то що.

2.10 Забороняються посилання на сторонні ресурси, реклама в підписі, крім профільної, і тільки за узгодженням з адміністрацією.

2.11 Заборонена неодноразова реєстрація одного користувача. Дане порушення призведе до блокування всіх ваших облікових записів та IP адреси.

2.12 Якщо Ви не виявляєте активність в форумі протягом довгого часу, Ваш обліковий запис може бути видалений.

 

  1. Правила поведінки на форумі

 

3.1 Спілкування в форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і етикету.

3.2 Використання сленгу є порушенням, що тягне за собою попередженя. Будь яке порушення мовних норм, що робить повідомлення не зручними для читання або незрозумілими. Не вміння, або не бажання, створювати повідомлення без граматичних помилок розглядається як не поважне ставлення до присутніх, може привети до блокування користувача форуму.

3.4 Учасник може використовувати персональні повідомлення для особистого спілкування з іншими учасниками, дотримуючись при цьому правил форуму.

3.5 Учасник може використовувати в тексті теги і картинки, крім випадків, описаних нижче.

3.6 Заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, незалежно від того, в якому вигляді й до кого вони були адресовані, у тому числі заборонена "підміна" букв символами.

3.7 Забороняється будь-яка реклама (крім випадків попереднього погодження з адміністрацією).

3.8 Ваш підпис в форумі повинен бути коректним. До нього пред’являються ті ж самі вимоги, що і до повідомлень в форумі.

 

  1. Публікація дописів (повідомлень) на форумі

 

4.1 На форумі заборонено розміщення повідомлень які порушують законодавство України. Такі повідомлення будуть видалятись негайно.

4.2 Теми та повідомлення, що порушують Правила, можуть бути піддані цензурі, а також можуть бути закриті, або видалені без попередження. До учасників, які є авторами даних повідомлень, можуть застосовуватися штрафні санкції.

4.3 Назва теми має бути інформативною, максимально чітко відбиваючи сенс проблеми. Теми, назви котрих написані з помилками та теми дублюючі попередні, будуть видалені без попередження.

4.4 Перед створенням нової теми переконайтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, та постарайтесь переконатися, що питання не обговорювалося раніше. Для цього скористайтесь пошуком або фільтром за назвою. Якщо проблема розкрита не повністю, задавайте навідні запитання у вже існуючій темі.

4.5 Забороняється створювати однакові повідомлення в кількох розділах форуму, це прирівнюється до флуду. Якщо ви помилилися тематикою розділу, не варто створювати дублюючу тему, попросіть модератора перенести тему у відповідний розділ.

4.6 Забороняється створювати нову тему, що містить в темі тільки малоінформативні вирази. Приклад: «На допомогу!», «Допоможіть новачку!», «Терміново потрібна допомога!». Вказуйте в темі короткий опис вашої проблеми і намагайтеся давати чітку інформацію про те, чому присвячено дане обговорення.

4.7 Забороняється використовувати в темі і тексті повідомлення одні тільки ВЕЛИКІ БУКВИ. В учасників може створитися враження, що ви на них кричите, репетуєте, скандалите то що.

4.8 Забороняється зловживати «прикрасами» тексту, якщо це може зробити його нечитабельним.

4.9 Забороняється використовувати червоний колір тексту. Це прерогатива адміністраторів і модераторів.

4.10 Не рекомендується створювати неінформативні повідомлення, наприклад, з одних тільки смайликів, прийменників і займенників. Це може бути розцінено як неповага, флуд, насміхання над співбесідником.

4.11 Для повідомлень про порушення Правил форуму є кнопка "Поскаржитись на повідомлення" під кожним повідомленням.

4.12 Забороняється в тексті повідомлення використовувати різкі і неприємні оку кольори. Поважайте чужі нерви.

4.13 Забороняється використовувати в повідомленнях великі банери, фото що пропагують політику, насильство, каліцтво, злобу, релігійну ворожнечу, відверті і порнографічні фотографії або посилання на них, зображення непристойного змісту, зображення які можуть образити учасників форуму, а також зображення що не несуть смислове навантаження і не відповідають тематиці форуму.

4.14 Заборонено викладати фото з браконьєрських полювань, з полювань на тварин які занесені до червоної книги. Теж саме стосується і риболовлі. Порушення правила може призвести до відповідних наслідків.

4.15 Намагайтесь не виставляти більше 3 фото в одному повідомленні. Вибирайте найкращі фото які б ви хотіли бачити в своєму фотоальбомі. Надмірна кількість світлин дратують відвідувачів форуму. Виключення з правила можливі за умови попереднього погодження з адміністратором.

4.16 До користувачів які неодноразово порушують ці вимоги будуть застосовуватись запобіжні заходи та санкції.

4.17 Забороняється розміщення образливих, загрозливих, наклепницьких повідомлень, порнографічних повідомлень, закликів до національної ворожнечі, пропаганди насильства і расизму, та інші матеріали, що порушують чинне законодавство.

4.18 Забороняється створювати нові тем замість закритих модераторами. Якщо тема закрита, значить, на те є причини. Порушення вважатиметься флудом і відповідним чином буде припинятися.

4.19 Забороняється редагувати свої повідомлення після того, як їх піддав цензурі модератор. А також редагувати припис модератора.

4.20 Забороняється обговорювати дії адміністрації. Це, щонайменше, нерозумно. Питання можна задавати в приваті.

4.21 Довгі повідомлення вкрай бажано розбивати на абзаци, щоб їх було зручно читати.

4.22 Забороняється створювати повідомлення з безглуздою або малоінформативною інформацією, яка не несе смислового навантаження (флуд або порожня балаканина).

4.23 Забороняється офф-топік, тобто створювати відповіді в дискусіях не по темі. Якщо вам щось хочеться запитати - знайдіть відповідне обговорення (використовуючи пошук) або створіть нову тему. Так само до офф-топіку прирівнюється створення нового обговорення в невідповідному для цього розділі. Якщо ви це зробили, не поспішайте створювати ще одне обговорення в правильному розділі - попросіть модератора перенести тему в потрібний розділ.

4.24 Пам’ятайте, що кожне ваше повідомлення на форумі читає багато учасників. Тому уникайте створювати нові теми, звернені до якогось конкретного учасника (одному або двом). Особиста переписка в форумі вважається офф-топіком і карається. Для такого спілкування існують приватні повідомлення на форумі.

4.25 При цитуванні чужих повідомлень залишайте тільки те, що потрібно для розуміння вашої відповіді. Уникайте надлишкового цитування. При цитуванні прибирайте посилання на картинки та відео. Відповідаючи на останнє повідомлення - не цитуйте його.

4.26 Заборонено оверквотінг (надлишок цитат) в тексті на форумі. Критерієм зазвичай вважається перевищення обсягу цитованого матеріалу над оригінальним текстом самого автора повідомлення. Надлишок цитат в тексті веде до ускладнень знаходження і розуміння власної, висловлюваної в даний момент, думки автора.

4.27 Будь-яка реклама на форумі, без погодження з адміністрацією, заборонена.

4.28 Модератори - теж люди, вони теж бажають спілкуватися. Будь-яке повідомлення модератора в темі, не виділене червоним кольором - його особиста думка, яка може не збігатися з думкою інших членів адміністрації форуму.

4.29 Приватні комерційні оголошення дозволено розміщувати лише з дозволу адміністрації.

4.30 Викладання приватних повідомлень інших користувачів на широкий загал вважаеться не етичним, не культурним та підлим вчинком. За винятком випадків погодження з автором.

4.31 Пам’ятайте. Ваше повідомлення або тема відразу після опублікування перестає вам належати. Вся інформація що з’явилась на форумі, сайті є власністю форуму. Подальше копіювання повідомлень, статей, звітів можливо з дозволу адміністрації та з обов’язковим посиланням на сайт.

 

  1. Культура спілкування

 

5.1 Поважайте своїх співрозмовників, не створюйте повідомлень, які можуть образити інших учасників форуму.

5.2 На форумі поважають любу точку зору, якщо вона висловлюється ввічливо і доброзичливо. Інші способи спілкування не припустимі. Ви повинні поважати своїх співрозмовників навіть якщо їх думка з будь якого питання не співпадає з вашою.

5.3 Забороняється використовувати неприкриті нецензурні слова і вирази в повідомленнях. Виняток розділ «Гумор». При цьому такі слова рекомендується по можливості завуалювати.

5.4 Категорично забороняється влаштовувати відкриті з’ясовування стосунків на форумі. Якщо ви не поважаєте ні себе, ні свого опонента, поважайте хоча б інших учасників форуму. Користувачам може бути вкрай неприємно розгрібати бруд, яким ви поливаєте один одного. Будьте люб’язні, всі "розбірки" деінде.

5.5 Якщо ви все-таки вважаєте, що інші учасники повинні знати про ваш конфлікт, будь ласка, зробіть це максимально спокійно, використовуючи сухі факти і не переходячи на особистості. Вас вислухають і спробують допомогти. Але, якщо ситуація загостриться і почне виходити з-під контролю, тема буде закрита і видалена.

5.7 Якщо вам нема чого сказати - краще нічого і не говорити. Потік абсолютно безглуздих тем і повідомлень - тільки для того, щоб відзначитися - дратує не тільки інших учасників, але і адміністрацію форуму.

 

  1. Застережні заходи та санкції

 

6.1 Усне попередження або зауваження. Текст в темі або повідомленні, виділений червоним шрифтом, або отриманий в особисті повідомлення від імені адміністрації форуму – найм’якша форма запобіжного заходу при легких формах порушень. Привід замислитися над своєю поведінкою. Слід пам’ятати, що наступне попередження може стати другим, з усіма витікаючими. За повідомлення, що порушує Правила, учасник може отримати від одного до декількох зауважень.

6.2 Попередження (із занесенням). Позначки про подібні попередження заносяться в "замітки про користувача", де вказується причина. Третє попередження автоматично означає бан порушника на тимчасовий термін або на завжди.

6.3 Бан, або обмеження доступу учасника до форумів. Може бути тимчасовим, або безстроковим в особливо важких випадках.

 

  1. Стосунки між користувачами та адміністрацією

 

7.1 У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.

7.2 Обговорення дій адміністрації (адміністраторів та модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах.

7.3 Образа модератора (ів) при виконанні службових обов’язків (за винесене попередження, виділене червоним шрифтом або отримане в особисті повідомлення), а також образи адміністрації форуму як групи людей, що підтримують порядок на цьому форумі тягне за собою безстроковий і безапеляційний бан.

 

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з наступним повідомленням про це користувачів форуму. Всі зміни і новації в форумі проводяться з урахуванням думок та інтересів користувачів.